INSTRUMENTY DEPPELER A STOMA

DEPPELER

“Ideální nástroj je jako prodloužená ruka dentálního profesionála - přirozeně padne do ruky a provedená práce s ním je dokonalá a bez námahy“. Přesnost, tradice, inovace – švýcarská kvalita od roku 1934. V roce 1934 Arnold Deppeler Senior, zakladatel firmy, vyrobil první nástroje ve své garáži v Rolle. Brzy se stal známý po celé zemi, a to byl začátek výroby dentálních nástrojů té nejvyšší kvality.

Jeho syn Arnold Deppeler Junior ve spolupráci s lékaři vytvořil scaler M23, který se se stal hitem na dentálním trhu a uznávaným produktem po celém světě. Deppeler jako jedna z posledních společností na trhu stále vyrábí své instrumenty dle speciálního patentovaného složení oceli přímo ve Švýcarsku. Jedinečnost oceli Deppeler zaručuje dlouhou životnost a nejlepší poměr flexibility a tvrdosti. Výroba nástrojů v sobě kombinuje použití nejmodernějších technologií s ručním dokončováním, které zaručuje tu nejvyšší přesnost. Díky neustálému vývoji a inovacím nyní společnost prodává více než 500 nástrojů po celém světě.

Mezi další invence firmy Deppeler patří barevné kódování Gracey kyret, hybridní DSS kyrety nebo titanové sety pro ošetření implantátů. Ve svém širokém portfoliu produktů Deppeler nabízí ulehčení každodenní práce a bezkompromisní řešení ať už pro dentální hygienistky, parodontology, implantology či všeobecné zubní lékaře. Různá zaúhlení nástrojů hrají klíčovou úlohu v práci zubního lékaře. Jsou tak k dispozici mnoha provedeních aby bylo možné s nástrojem zacházet v často těžko dostupných anatomických oblastech. Vyvážení nástroje musí být perfektní, aby práce s ním byla efektivní a pohodlná. Deppeler dovedl toto umění k dokonalosti. Většina nástrojů je k dispozici ve třech variantách – bez návleků, s návleky CLEANext a s návleky ADEP. Společnost Deppeler na vývoji svých nástrojů také spolupracuje s významnými odborníky v oblasti stomatologie, což ji umožňuje lépe se přizpůsobit potřebám koncových zákazníků.

Katalogy instrumentů ke stažení zde.

STOMA

Německé instrumenty nejvyšší kvality oblíbené po celém světě. Firma působí na trhu od roku 1919. Svůj konceptstaví především na inovativních myšlenkách a precizním zpracování. Pro své zákazníky pořádá řadu vzdělávacích akcí, workshopů, disponuje vlastním servisním týmem a poskytuje profesionálni konzultace.

Kompletní nabízený sortiment naleznete na webu Stoma.