BĚLENÍ ZUBŮ PREVDENT

prevdent starter kit1. metoda bělení zubů, která bělí a zároveň regeneruje. Revoluční pěnové složení gelu s obsahem Hydroxyapatitu. Zakladatelé společnosti PREVDENT zúročili své zkušenosti s předchozím dlouholetým působením v oblasti bělení zubů. Výsledkem je kompletní systém profesionálních produktů PREVDENT.

Zubní kazy, zvýšená citlivost, narušení zubní skloviny jsou celosvětově rozšířeným stomatologickým problémem. K jejich vzniku přispívá změna pH dentálního biofilmu, který se významně podílí na procesu demineralizace a remineralizace zubní skloviny. Strava bohatá na karbohydráty, speciálně sacharózu, poskytuje ideální prostředí ke vzniku kyselin, které snižují hladinu pH v ústech. Pokud klesne úroveň pH pod 5,5 dochází k významné ztrátě kalcia a fosfátů a následné tvorbě miniaturních poškození na a pod povrchem zubní skloviny. V případě, že plak není pravidelně odstraňován, dochází k rozvoji těchto poškození v mnohem závažnější formy.

Tkáň zubu je tvořena částečně z organických, převážně však z anorganických složek - minerálů. Nejvýznamnější podíl tvoří právě Hydroxyapatit (carbonateHAp). Tkáně, jejichž struktura je tvořena převážně z Hydroxyapatitu vykazují zvýšenou míru narušitelnosti při snížené hodnotě pH v ústech. Snáze tak dochází ke vzniku mikroskopických poškození zubní skloviny. Dentin ani zubní sklovina nedisponují přirozenou schopností obnovy v případě výskytu zubního kazu či dentální erozi.

Cílem moderní stomatologie je neinvazivně, prostřednictvím remineralizace, předcházet rozvoji zmiňovaných patologických jevů. Řešením je aplikace alloplastických materiálů. Hydroxyapatit je hojně využíván pro účely kostních výplní a celkově v protetice. Má vynikající biologické vlastnosti, vysokou biokompatibilitu a nulovou toxicitu. Nano-Hydroxyapatit přilne k povrchu zubní skloviny, zacelí odhalený dentin. Výsledkem je sanovaný povrch zubů, snížená citlivost a přirozená bělost zubů.

PREVDENT

Je velice šetrná metoda bělení zubů, která splňuje legislativní požadavky EU. Od ostatních metod bělení zubů dostupných na trhu se odlišuje především tím, že bělí a zároveň regeneruje poškozenou zubní sklovinu.

Patentovaná technologie HAP obsahuje mikročástečky nano-Hydroxyapatitu, které jsou identické s minerály obsaženými v zubní sklovině. Zubní sklovina je tvořena až z 97 % z Hydroxyapatitu. Díky nanočásticím tak hydroxyapatit snadno proniká skrz dentin a zubní sklovinu a vyplňuje tubuly. Výsledkem je pak zdravý, zářivě bílý a maximálně přirozený vzhled zubů.

​Působením kyselin a neopatrným čištěním se na zubní sklovině utváří mikroskopické trhlinky. Klinické studie uvádí, že zvýšená citlivost a kazivost vzniká právě průnikem bakterií a plaku do těchto mikrotrhlinek. Produktová řada PREVDENT navíc obsahuje Xylitol – složku, která účinně zabraňuje ulpívání bakterie Streoptococcus mutans bacterium na povrchu zubu a zabraňuje vzniku zubního kazu.

POUŽITÍ PRO PROFESIONÁLY

Do naší obchodní strategie odrážíme několikaleté zkušenosti s distribucí produktů na bělení zubů. Ke každému klientovi se snažíme přistupovat individuálně a vyhovět jeho momentálním potřebám, proto věříme, že PREVDENT je ideálním řešením pro každou kliniku či ordinaci dentální hygieny a to nejen z důvodu velice příznivé ceny. Bělící sety PREVDENT lze použít nejen s bělící lampou PREVDENT, ale i s jakoukoli LED bělící lampou. Nicméně optimálních výsledků dosáhnete právě v kombinaci bělící lampy PREVDENT společně s přípravnými sety PREVDENT. Zaškolení na Vámi vybraném pacientovi poskytujeme zdarma.

Výhody oproti ostatním bělícím systémům:

  • První revoluční pěnové složení bělícího gelu s obsahem Hydroxyapatitu.
  • Použití bělící lampy není vázáno nákupem čipů či kódů, z toho důvodu doba svícení není časově omezena. Je variabilní dle individuální reakce pacienta v průběhu bělení.

JAK TATO METODA BĚLENÍ ZUBŮ FUNGUJE?

Tato technologie bělení zubů použitá společností PREVDENT funguje ve 3 základních krocích:

1. Odstraňuje pigment

Hluboce usazené pigmenty účinně odstraníte PREVDENT produktem Stain Removal Swab ihned v počáteční fázi bělení.

2. Opět získáte přirozeně bílý úsměv

Revoluční pěnová konzistence bělícího činidla vzniká smícháním dvou složek a to: 6 % H2O2 s hydroxyapatitem.

3. Regenerace
Remineralizace povrchu zubní skloviny pomocí produktu PREVDENT repairing serum jako poslední tečka na cestě za zářivým úsměvem.

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jakých výsledků mohu dosáhnout?
Klinické studie prokazují výsledky vybělení až o 8 – 9 odstínů za jednu hodinu. Konečný výsledek závisí na výchozím odstínu zubů pacienta. Doporučujeme vždy konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Je bělení bezpečné a vhodné pro citlivé zuby?
Ano. Díky patentované technologii CrWR PREVDENT, která bělí a zároveň regeneruje poškozenou zubní sklovinu za pomoci nano-Hydroxyapatitu. Tato metoda splňuje požadavky EU, 6% peroxidu vodíku.

Jak dlouho výsledky vybělení vydrží?
Všeobecně vydrží výsledky vybělení 2 – 3 roky, délku však ovlivňuje důkladnost ústní hygieny a životní styl (kouření, barevné potraviny).

Způsobuje bělení citlivost?
Během procedury dochází k izolaci měkkých tkání za pomoci bariérových gelů, které poskytují maximální ochranu před světlem i bělícím gelem. Tato metoda je speciálně určena i pro pacienty s citlivými zuby. Pěnové složení bělícího gelu zaručuje optimální pokrytí povrchu zubu a tím i rovnoměrné působení nano-Hydroxyapatitu po celém povrchu.

Jak dlouho trvá bělení?
V závislosti na výchozím odstínu zubů. Doporučená doba procedury je 6 x 10 minut.

PRODUKTY PREVDENT

Zubní pasta
Obsahuje revoluční HAP nano – technologii, u které je klinicky prokázáno, že obnovuje a remineralizuje poškozenou zubní sklovinu. Navíc obsahuje xylitol – složku, která účinně zabraňuje ulpívání bakterie Streoptococcus mutans na povrchu zubu a zabraňuje vzniku zubního kazu. Pravidelné používání zubní pasty navrací zdravější a přirozeně bílý vzhled zubů. Neobsahuje fluorid. Nahrazuje použití běžné zubní pasty.

Ústní voda
Každodenním používáním společně se zubní pastou zvýšíte účinnost proti škodlivým bakteriím a plaku. Obsahuje xylitol, glycerin a neobsahuje alkohol, proto nemá dehydratační účinky.

Reparační n-HAP sérum pro snížení citlivosti zubů
Remineralizuje zuby pomocí účinku koncentrovaného nano-Hydroxyapatitu. Pomáhá zacelit a chránit sklovinu proti vnějším vlivům. Po použití pacienti zaznamenají výrazně nižší citlivost. Působí preventivně proti tvorbě zubního plaku.

DeSensiDent - Systém pro okamžitou úlevu od citlivých zubů
Funguje na bázi použití nano-Hydroxyapatitu, který účinně remineralizuje a napravuje zubní sklovinu a tím redukuje citlivost zubů. Obsahuje reparační n-HAP sérum pro snížení citlivosti zubů a zubní sérum. Léčebná kúra na 1 měsíc pro domácí užití.

DOMÁCÍ BĚLENÍ

Jedná se o první systém, který zároveň bělí a regeneruje. Patentovaná technologie HAP obsahuje mikročástečky nano-Hydroxyapatitu, které jsou identické s minerály obsaženými v zubní sklovině. Zubní sklovina je tvořena až z 97 % z Hydroxyapatitu. Díky nanočásticím tak hydroxyapatit snadno proniká skrz dentin a zubní sklovinu a vyplňuje tubuly. Výsledkem je pak zdravý, zářivě bílý a maximálně přirozený vzhled zubů. Balení vydrží cca na 14 aplikací /1 aplikace 1,5h denně.  Obsahuje 6 % H2O2 s hydroxyapatitem. Neobsahuje plastové nosiče.

VIDEO